CCMNapapiirin BetoniHartwallBRPLapin KansaMinimani
RoKi Hockey
RoKi Hockey
RoKi Hockey
RoKi Hockey
RoKi Hockey
  • perjantai
    28
    helmi
    18:30
    Hokki
    Hokki
    RoKi
    RoKi
  • lauantai
    29
    helmi
    17:00
    RoKi
    RoKi
    KOOVEE
    KOOVEE
  • perjantai
    6
    maalis
    18:30
    IPK
    IPK
    RoKi
    RoKi
  • lauantai
    7
    maalis
    17:00
    Ketterä
    Ketterä
    RoKi
    RoKi
  • keskiviikko
    11
    maalis
    18:30
    RoKi
    RoKi
    SaPKo
    SaPKo

Sarjataulukko

#JoukkueOVHTJVJHTMPMMEP
1Ketterä4423912751591124788
2Jokipojat4422148351641471777
3SaPKo4521159451571372076
4TUTO Hockey45201411561561401676
5KOOVEE44191411741761562075
6IPK43181312931621451775
7KeuPa HT4417151257162160268
8Hermes451819817141142-163
9K-Vantaa451422936142158-1654
10RoKi4410191587137154-1753
11Peliitat451224954131167-3650
12Hokki441026853114183-6943
OOttelut
VVoitot
HHäviöt
TTasapelit
JVVoitot jatkoajalla
JHHäviöt jatkoajalla
TMTehdyt maalit
PMPäästetyt maalit
MEMaalierot
PPisteet

Pistepörssi

NimiPOMS+-±R
ELO, KASPER36449274438620
LAHTINEN, NIKO3343181540251520
HEIKKINEN, VILLE303614163528710
JÄRVELÄ, OLLI-MATTI264414122737-1020
LEHTIMÄKI, MIRO233910132826230
RAHIKAINEN, SAMULI23348152624232
MIKKOLA, NIKO2243517353326
VÄINÖLÄ, VILLE21414173740-34
SMEDBERG, RASMUS21449122624216
WACKLIN, VILJAMI17445122420410
MANELIUS, NICO17402153624128
KARVINEN, EETU15445102133-1250
IISAKKA, OLLI1318581214-232
PPisteet
OOttelut
MMaalit
SSyötöt
+Pluspisteet
-Miinuspisteet
±Plus-miinus-erotus
RRangaistusminuutit
Terveystalo - Urheiluvammojen asiantuntijaLapin ArvokiinteistötVerkostokumppani

Uusimmat videot

RoKi Hockey somessa