CCMNapapiirin BetoniHartwallBRPLapin KansaMinimani
RoKi Hockey

Sarjataulukko

#JoukkueOVHTJVJHTMPMMEP
1Ketterä50261113851881276199
2IPK502214141041971663190
3Jokipojat5024179361791681184
4SaPKo5022171165167160783
5KOOVEE50211712751981831582
6KeuPa HT5020171358189182778
7TUTO Hockey5020181257167160777
8Hermes502120927164160474
9K-Vantaa5018221046169169068
10RoKi5013211688159171-1263
11Peliitat5014251165150187-3759
12Hokki501032853122216-9443
OOttelut
VVoitot
HHäviöt
TTasapelit
JVVoitot jatkoajalla
JHHäviöt jatkoajalla
TMTehdyt maalit
PMPäästetyt maalit
MEMaalierot
PPisteet

Pistepörssi

NimiPOMS+-±R
ELO, KASPER4650153152411120
LAHTINEN, NIKO3848201846281822
HEIKKINEN, VILLE3542171843311220
VÄINÖLÄ, VILLE2847424464514
RAHIKAINEN, SAMULI28399193428636
JÄRVELÄ, OLLI-MATTI285015133040-1024
MIKKOLA, NIKO2749522413926
LEHTIMÄKI, MIRO274513143331232
SMEDBERG, RASMUS255011143127416
WACKLIN, VILJAMI23506172926310
MANELIUS, NICO184621639291012
KARVINEN, EETU16505112335-1256
TORIKKA, KASPERI15235101513220
PPisteet
OOttelut
MMaalit
SSyötöt
+Pluspisteet
-Miinuspisteet
±Plus-miinus-erotus
RRangaistusminuutit
Terveystalo - Urheiluvammojen asiantuntijaLapin ArvokiinteistötVerkostokumppani

Uusimmat videot

RoKi Hockey somessa