CCMNapapiirin BetoniHartwallBRPLapin KansaMinimani
RoKi Hockey
RoKi Hockey
RoKi Hockey
RoKi Hockey

Yhteystiedot

Käynti- ja postitusosoite

RoKi Hockey Oy
Jaakonkatu 4-6
96300 Rovaniemi

Saapuminen ja pysäköinti

Lappi Areenan alueella on yli 600 P-paikkaa. Ounasvaaran liikuntatiloja ja latuverkostoa käyttävät ottelutapahtumien lisäksi toista tuhatta käyttäjää päivittäin. Jotta kaikille riittäisi pysäköintitilaa, RoKin koti-otteluiden katsojia pyydetään pysäköimään Lappi Areenan yläpuoliselle asfaltoidulle pysäköintialueelle. Näin ollen pysäköintitilaa jää Lapin Urheiluopiston ja Ounashallin käyttäjille siihen tarkoitukseen oleville pysäköintipaikoille.

Lappi Areenan pääoven puoleiselle alueelle, jalkakäytäville ja pelastusteille sekä erillisellä kieltomerkillä merkityille alueille pysäköinti on henkilöautoilta kielletty. Lappi Areenalla on käytössä pysäköinninvalvonta.

Asiakaspalvelu ja myynti

Pertti Heikkilä

tiiminvetäjä (oto)
040 7040 764

Sauli Holck

myynti
sauli.holck@rokihockey.fi
040 1400 962

Teemu Kangas

Markkinointi, myynti -ja media
teemu.kangas@rokihockey.fi
040 136 2955

Kai Rahko

myynti (oto)
kai.rahko@rokihockey.fi
040 0494 621

Markku Kontunen

myynti (oto)
markku.kontunen@rokihockey.fi
040 5405 157

Marko Krigsholm

myynti (oto)
040 5524 815

Media ja viestintä

Anne Torvinen

tiiminvetäjä
044 5070375

Sami Kemppainen

media / viestintä
sami.kemppainen@rokihockey.fi
040 0393437

Nina Niskala

media/viestintä
040 0924 970

Sanna Lassila

media/viestintä
045 634 3531

Joni Päivinen

media/viestintä
045 8965161

Jasmin Tuovila

media / viestintä
044 2434894

Jussi Pohjavirta

valokuvaaja
044 5099922

Tommy Jokelainen

valokuvaaja
044 3465 551

Hallinto

Pekka Kankaanranta

toimitusjohtaja
pekka.kankaanranta@rokihockey.fi
040 529 4160

Antti Koski

puheenjohtaja
040 736 8481

Janne Hyvärinen

taloushallinto
040 1733005

Ravintolapalvelut

Carita Killström

ravintolapäällikkö
Rovaniemen juniorijääkiekon tuki ry
carita.killstrom@rovaniemenkiekko.fi
040 824 6673

Turvallisuus ja toimitsijat (Mestis-ottelut)

Seppo Pörhölä

turvallisuuspäällikkö
Rovaniemen Kiekko ry
seppo.porhola@rovaniemenkiekko.fi
040 521 7126

Urheilu

Jani Mikkola

urheilutoimenjohtaja (oto)
jani.mikkola@rokihockey.fi
040 072 0548

Mika Uramo

valmennuspäällikkö
Rovaniemen Kiekko ry
mika.uramo@rovaniemenkiekko.fi
040 768 9810

Markku Määttänen

joukkueenjohtaja (oto)
040 5390 565

Santeri Immonen

päävalmentaja
040 743 7336

Janne Väihkönen

valmentaja
040 5059 492

Kimmo Mäki

maalivahtivalmentaja
040 8480 539

Veli-Pekka Nykänen

huolto- ja lihashuolto
040 158 8584

Laskutustiedot, rekisteri- ja tietosuojaseloste

Laskutustiedot

RoKi Hockey Oy, y-tunnus: 1767240-1

Sähköinen laskutusosoite:
IBAN/OVT: 003717672401
Operaattori: Maventa
Operaattoritunnus: 003721291126

Paperilaskut:
RoKi Hockey Oy
17672401
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutussähköpostiosoite:
17672401@scan.netvisor.fi
Liitetiedoston formaatti: PDF

Rekisteri- ja tietosuojaseloste

Roki Hockey Oy:n asiakastietojen tallennus ja käsittely tapahtuu EU:n yleisen tietosuoja-asetuksen (GDPR) mukaisesti. Asiakasrekisterin rekisteri- ja tietosuojaseloste löytyy täältä.